Web

Marketing

Grafika

Doporučuji webové stránky na míru na redakčním systému se snadnou administrací a s výukou samostatné obsluhy do budoucna, nebo se správou a plnou podporou. Jde o to, zda si přejete ušetřit čas, nebo peníze. Rád vám poradím.

 

Icon

Nabízím internetový marketing který obsahuje přesná data, kam, proč a kolik investovat. Doporučuji statistiku návštěvnosti webových stránek od GOOGLE Analytics, registraci v katalozích firem, nastavení a správu inzertních kampaní atd.

 

Icon

Realizuji grafické návrhy pro logo a firemní identitu, což zahrnuje tvorbu jednotné grafické podoby pro použití na veškerou komerční propagaci firmy. Podklady předávám na CD nebo emailem. Dělám i grafiku pro soukromé nekomerční účely.

 

Icon

     

Tiskoviny

Fotografie

Poradenství

Navrhuji a následně zprostředkuji výrobu propagačních materiálů jako např. razítka, vizitky, dopisní papíry, obálky, kalendáře, letáky, časopisy, prospekty apod., včetně dovozu, za který účtuji od 100Kč.

 

Icon

Nakupuji ilustrační fotografie pro tvorbu grafiky v zahraniční fotobance depositphotos.com, která má nízké ceny za fotografie v porovnání s českými fotobankami. Nabízím také své služby fotografa.

 

Icon

Mohu vám poskytnout své zkušenosti v oblasti služeb na internetu. Obecné informace nabízím zdarma. Podrobně zpracované rady v elektronické podobě (CD nebo email) poskytnu za finanční odměnu.

 

Icon