Referenční webové stránky

Koupelnové studio ARMATI

Koupelnové studio ARMATI - Jiří Řehořka nabízí koupelny na klíč (na zakázku podle požadavků zákazníků), prodej a montáže příslušenství do koupelny jako jsou vany (i akrylátové), masážní vany, sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, či splachovací systémy. Firma také nabízí obklady a dlažbu, koupelnové doplňky a atypické výrobky (na zakázku). Vše od mezinárodně uznávaných značek.


Průmyslové podlahy "riromi, s.r.o."

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro průmyslové podlahy, a bezesparé syntetické podlahy, a jejich opravy, s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normy ISO (v rámci EU). Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci! Můžete si projít ceník aplikací.


Posuvné brány LOQUENS

Firma LOQUENS s.r.o. vyrábí, dodává, montuje a instaluje posuvné brány (samonosné brány, křídlové brány, a pojezdové brány, jak hliníkové tak kovové. Firma také nabízí sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, a výklopná garážová vrata, látkové rolety, hliníkové rolety, interiérové žaluzie, mříže, ploty (dřevěné, kovové a pletivové), markýzy, garnýže, a sítě proti hmyzu. Vše na zakázku podle parametrů zadání.


Autobazar VIP CAR

Autobazar VIP CAR s.r.o. nabízí prodej nových i ojetých osobních a užitkových vozů různých automobilových značek jako například Škoda, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Fiat, Volvo, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Toyota, Suzuki, Honda, Mazda, Alfa Romeo, Chevrolet, Chrysler, Ford, Jaguar, Mitsubischi, Nissan, Porsche, Kia a další.


Ubytování Jeseníky - Ing. Vladimír Kubeš

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby (ubytování na chalupě v soukromí) mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc.  Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování. V okolí jsou sjezdovky, turistické stezky (i cyklostezky) a další možnosti cestovního a kulturního vyžití. Více informací najdete na stránkách.


Ekologická likvidace vozidel

Kovošrot Lorenz, s.r.o. nabízí ekologickou likvidaci motorových vozidel zdarma včetně odtažení a vystavení protokolu při předání vozidla.


Kovošrot Lorenz

Kovošrot Lorenz, s.r.o. vykupuje, sváží a zpracovává kovový odpad. Firma působí v regionech střední a jižní Čechy, kde také provozuje síť výkupen. Hlavní činností společnosti je výkup a prodej železných i neželezných kovů. Na všech pobočkách firma nabízí výkup běžně obchodovatelných kovů jako železo, měd, hliník, olovo a jejich slitiny.


Autoservis Auto Turman

Autoservis Auto Turman s.r.o. provozuje servis vozidel, pneuservis, autolakovnu, autopůjčovnu a odtahovou službu (v případě nepojízdného vozidla). Vedlejší činností je prodej autolaků špičkové kvality (zn. Spies Hecker).


Úklidový servis Altera

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklid v Praze a ve Středočeském kraji. Hlavní činností firmy je úklid domácnosti, úklid kanceláří, úklid domů, a úklid před kolaudací. Vedlejší činnosti jsou vyklízecí práce a následný odvoz odpadu včetně likvidace na schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty a osvědčení, profesionální vybavení a certifikované čistící přípravky.


Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.


Stavební firma Build Prag s.r.o.

Společnost Build Prag s.r.o. realizuje stavby, většinou v rozsahu do 10 miliónů korun. Hlavní náplní stavebních služeb jsou rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů a opravy komerčních budov, činžovních nebo panelových domů, rodinných domů včetně veškerých instalací vnitřních zařízení. Firma je certifikovaná společnostmi Knauf a Rigips ohledně montáží sádrokartonových systémů včetně požárních a bezpečnostních příček. Na základě certifikací provádíme také poradenství v oblasti suché výstavby.


Servis, autoservis, prodej, opravy a diagnostika vozů Mercedes-Benz

Car Motors MB je specializovaný autoservis automobilů Mercedes-Benz. Firma prodává, opravuje, poskytuje servis, diagnostiku motorů, výměnu pneumatik a řešení závad pro vozidla značky Mercedes a ostatní běžnou opravárenskou činnost pro vozy Mercedes-Benz. Firma poskytuje prodej nových i ojetých vozů.


Výroba nábytku na zakázku

DANY studio nábytku a interiéru na klíč nabízí nábytek na zakázku. Jde o stylový, bytový interiérový nábytek na klíč, což zahrnuje například obývací stěny, ložnice, obývací pokoje, koupelnový a kuchyňský nábytek, postele, skříně, police, poličky, stoly, židle, křesla, otomany, sofa, lampy, lustry, komody, vinotéky, konferenční stoly a stolky, noční stolky a TV stolky, palandy, patra na spaní, vestavěné skříně apod.


Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje například šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu povlečení, přikrývek, prostěradel a potahů či obalů třeba na lodě, kola a další sportovní náčiní.


Odvoz odpadu Praha

Firma EKOCONEX nabízí služby jako odvoz odpadu (i nebezpečného), odvoz suti, písku, štěrku, kamení, dřeva a dalších stavebních materiálů, dále výkopové práce, zemní práce, vyklízecí práce, bourací práce (ruční i strojní demolice různých objektů). Další službou je pronájem kontejnerů o velikosti 3, 6, 10, a  12 m3. Veškeré služby firma nabízí především pro město Praha a Středočeský kraj (po dohodě kdekoliv po ČR).


Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž a servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.


Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.


Čistírna oděvů Praha

LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění textilu, kůží a kožešin. Firma také nabízí praní, mandlování, žehlení, i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.


Fólie na okna a zabezpečení oken

Firma OKENSERVIS - Jan Davídek nabízí fólie na okna včetně doplňků a příslušenství jako jsou například okenní bezpečnostní fólie, okenní zámky, zámkové vložkyokenní kliky, okenní panty, mříže na okna, přídavná zabezpečení oken od firmy ABUS.


Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum nabízí dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čistící roztoky, včetně doplňků a příslušenství. Firma také nabízí vyšetření zraku a poradenství jak pečovat o zrak. V prodeji jsou značky jako Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula a Sagitta a mnohé další.


Patra na spaní

Truhlářství ČERNÝ nabízí výrobu spacích pater, která jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a pracování (pnutí) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván specifický originální design, který je vždy konzultován se zákazníkem, který si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně tvaru. Kalkulace výroby patra na spaní je individuální na míru podle přání zákazníka.


Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.


Tandemové seskoky padákem z letadla

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem.


Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí vyklízení pro kraje Praha a Středočeský kraj, jde o práce typu vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí a vyklízení sklepu a půdy. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů.

4 výhody, které nabízím

Peníze obrázek1. CENA

Možnost smluvní ceny

Nemusím platit pronajatou kancelář a mnohočetný kolektiv. Mám 4 externí kolegy (profesionály), se kterými společně zajišťuji kvalitně odvedenou práci.

Rychlost obrázek2. RYCHLOST

Rychlé expedice zakázek

Tvorbě (výrobě) webových stránek se věnuji naplno, nemám žádný vedlejší pracovní poměr. Když je třeba, pracuji 7 dní v týdnu, 12h. denně, podle potřeby.

Praxe obrázek3. PRAXE

Mám za sebou 11 let praxe

Věnuji se tvorbě webových stránek od roku 2006, mám za sebou stovky realizovaných zakázek. O kvalitě mé práce svědčí spousta spokojených zákazníků viz. reference.

Servis obrázek4. SERVIS

Nabízím nadstandardní servis

Pro mé zákazkníky pracuji i mimo standardní pracovní dobu v naléhavých případech. Jsem k dispozici i o večerních hodinách a požadavky řeším do 24h.

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?