Logo obrázekLOGO

 • grafický návrh
 • logo-manuál
 • propagační materiály
 • formáty PSD, PDF, EPS, aj.

Grafický design obrázekDESIGN

 • web, eshop, blog, forum
 • firemní identita (design)
 • propagační materiály
 • reklamní předměty

Ilustrace obrázekILUSTRACE

 • ikony a obrázky
 • reklamní bannery
 • pohyblivé obrázky (animace)
 • videa a slideshow

Foto obrázekFOTOGRAFIE

 • služby fotografa (focení)
 • úpravy fotografie
 • nákup přes fotobanky
 • zálohování na nosičích
 • 01_graficke_studio_weisgerber.png

LOGO

Logo obrázekNabízím grafický návrh loga podle zadaných parametrů, ale mohu předložit i vlastní originální návrh. Standardně logo dodáváno včetně logo-manuálu, ale tato varianta je za 5.000 Kč. Pro možnost levnější ceny (2.000 Kč) jsem ochoten logo také navrnout, vytvořit a předat v požadovaném formátu, ale bez logo-manuálu. Logo-manuál zahrnuje standardní podrobnosti jako logo v různých barevných provedeních, informace o použitých barevných odstínech, o použitém typu písma, o zakázaných použití, o správném umístění loga na obálce, dopisním papíru, a ostatních propagačních materiálech (např. hrnek, propiska, atd.).

 

Zadání

Před zadáním vytvoření loga nějaké firmě by měl zákazník přihlédnout na svůj obor, na barvy, které jsou běžné pro daný sektor podnikání (např. lékárny používají často barvy zelená / bílá). Logo by mělo obsahovat ikonu, která na první pohled zařadí firmu do svého oboru (např. advokáti používají často paragraf). Logo by mělo samozřejmě obsahovat název firmy, případně nějaký výstižný slogan a zvolené písmo by opět mělo dokreslovat odvětví, ve kterém daná firma pracuje (např. státní instituce používají často tzv. patkové písmo). V případě volby mé firmy pro návrh loga může zákazník poslat emailem podklady, případně může nechat celý návrh na mém uvážení. Návrh zasílám vždy pouze jeden, který poté můžeme doladit společně.

Grafický návrh

Na vytvoření grafického návrhu si nechávám časový prostor 7 dní. Navržené logo posílám elektronicky mailem ve formátu obrázku (JPG). Zákazník provede korekturu (sepíše v bodech co, kde upravit, a jak), zašle emailem instrukce. Poté provedu požadované úpravy a pošlu logo opět ke korektuře. Tento proces se opakuje tak dlouho, dokud není zákazník spokojen. Až bude logo schváleno, zašlu podklady pro použití emailem.

Logo-manuál

Logo-manuál je sešit v elektronické, případně tištěné podobě, obsahující podrobné informace o logu, jeho použití, včetně zakázaných variant. Manuál běžně obsahuje různá barevná provedení (vč. zakázaných), správné umístění loga na administrativních, kancelářských a reklamních předmětech (např. dopisní obálka, dpoisní papír, taška, propiska, hrnek, deštník, firemní vlajka aj.). Manuál obsahuje dále informace o písmu použitém v logu (typ, varianta, velikost, sklon, tloušťka, odsazení jednotlivých písmenek, barva). Lze dojednat i specifický obsah takového manuálu.

Propagační materiály

V případě zájmu zákazníka mohu dodat i reklamní předměty s vytvořeným logem jako je propiska, hrnek, taška, desky na papíry, různé typy stojanů na kancelářské předměty aj. Lzde dojednat i specifická přání. Cenovou kalkulaci na výrobu reklamních předmětů s logem sestavuji zdarma nezávazně.

Formáty

Vytvořené logo ukládám standardně do tzv. vektorů pro libovolné zvětšení se zachováním kvality obrazu. Jde o formáty .Ai, .eps, .psd. Logo také ukládám do dokumentu PDF pro tiskovou podobu ve formátu A4 (21x29,7cm) v rozlišení 300 dpi pro tisk v barevné variantě CMYK. V eketronické podobě v rozlišení 72 dpi v barevné variantě RGB.

Záloha

Logo dodávám standardně v leketronické záloze ZIP přes portál www.uschovna.cz, kde si logo může zákazník stáhnout zdarma přes odkaz, který zasílám emailem. Po vzájemné domluvě lze předat logo poštou nebo osobně na nějakém nosiči (např. CD, DVD, USB flash disk).

 

 

Reference

Plakáty

Poukazy

Loga

Cedule

Ceník pro grafické práce

Služba Popis Období Cena vč. DPH
Logo návrh / výroba - 2.000 Kč
Logo návrh / výroba / manuál - 5.000 Kč
Webové stránky grafický design - 5.000 Kč
Firemní identita grafický design - smluvní cena
Ikona / obrázek návrh / výroba - 500 Kč
Reklamní banner návrh / výroba / zdrojový kód - 500 Kč
Animace pohyblivý obrázek / slideshow - smluvní cena
Služby fotografa focení 1 den 3.000 Kč
1 fotografie grafická úprava - 100 Kč
Reklamní video výroba dle požadavků - smluvní cena
Záloha CD / DVD - 100 Kč

Poznámka: přesné cenové kalkulace (v případě smluvní ceny) jsou odvislé od časové a technické náročnosti. Informace zasílám emailem, SMS, nebo poštou zdarma, a jsou nezávazné.

Nejsem plátce DPH

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?