Příprava obrázekPŘÍPRAVA

 • převzetí podkladů od klienta
 • dodání vlastních podkladů
 • zpracování podkladů

Návrh obrázekNÁVRH

 • předložení grafického návrhu
 • korektura grafického návrhu
 • příprava pro tisk

Výroba obrázekVÝROBA

 • předání podkladů tiskárně
 • korektura před tiskem
 • převzetí vytištěného díla

Dovoz obrázekDOVOZ

 • na adresu (proti hotovosti)
 • na místo určení (z účtu na účet)
 • poštou (na dobírku)
 • 01_vyroba_tiskovin_weisgerber.png

PŘÍPRAVA

Příprava obrázekVýrobu tiskovin nabízím jako doplňkovou službu k základním službám na internetu. Na počátku vzniku firmy, vedle vytvoření firemních webových stránek, musí zákazníci často řešit i propagační a reklamní materiály. V takovém případě mohu nabídnout kompletní servis, výrobu vizitek, reklamních letáků, produktových katalogů, a propagačních předmětů jako jsou propisky, reklamní bannery, cedule aj. Ohledně výroby tiskovin nabízím grafické návrhy, přípravu podkladů pro tisk, a zajišťuji výrobu včetně dopravy.

 

Převzetí požadavků

Abych mohl realizovat nejprve grafické návrhy pro následnou výrobu tiskovin, potřebuji obdržet nějakou formou požadavky zákazníka, buď osobně v písemné podobě, nebo elektronické podobě emailem, alespoň stručně v bodech. Především jde o předání představy o motivech, vzhledu a barevném provedení.

Podklady pro výrobu

Přijaté podklady pro výrobu tiskovin mohou být sice stručné, ale by měly být vždy čitelné a obsahově jasné. Podklady mohou být předány ve všech běžných souborech a formátech používaných na operačním programu Windows, například v základním textovém formátu emailem, v MS Word, MS Excel, v textovém dokumentu, v PDF dokumentu, a obrazových formátech JPG, PNG, GIF, TIFF.

Úprava a zpracování podkladů

Po převzetí dobře čitelných a jasných podkladů od zákazníka nebo pověřené osoby pracuji na zpracování podkladů, což často zahrnuje tzv. konverzi pokladů do podoby, se kterou mohu dále pracovat v různých pracovních programech.

 

 

NÁVRH

Návrh obrázekPo úpravě přijatých podkladů zákazníkem pracuji na grafických návrzích, které po jejich vytvoření ukládám do souborů nebo formátů vypsaných výše a zasílám elektronicky emailem, případně je předávám osobně pro následnou korekturu. Po předání korektury je upravím do výsledné podoby. Proces se stále opakuje dokud nejsou grafické návrhy zákazníkem schváleny. A po jejich schválení je upravím / uložím do formátů pro tisk, které následně předám tiskárně.

 

Předložení návrhu

Vytvořený grafický návrh objednané tiskoviny předkládám v elektronické podobě ve formátu, který zákazník otevře ve svém zařízení (PC, notebook, tablet, mobil). V některých případech předkládám návrh osobně v tištěné podobě (tzv. náhled) pro přesnou představu jak bude výsledná tiskovina vypadat reálně.

Korektura návrhu

Korekturu může provést zákazník při osobním setkání při předložení grafického návrhu nebo tzv. náhledu v tištěné podobě, nebo sepsat stručně a jasně v bodech, co, kde a jak upravit, v elektronické podobě emailem. Zákazník může vždy zasahovat jakýmkoliv způsobem do samotného grafického návrhu.

Příprava pro tisk

Po korektuře, schváleném grafickém návrhu zákazníkem, uložím grafický návrh do potřebného formátu (většinou PDF) pro tisk a předám jej tiskárně.

 

 

VÝROBA

Tisk obrázekLéta spolupracuji s tískárnou JDS a grafickým studiem FAST. Mají přijatelné ceny (nízké ceny v porovnáni s většinou konkurece) a jsou spolehliví v dodržování ohodnutých termínů pro převzetí hotové zakázky. Tiskoviny jsou vždy v dobré kvalitě a bez chyb. V některých případech se zastavím osobně ještě před tiskem a zkontroluji vytištěný náhledový vzorek, abych se ujistil, že budou tiskoviny v požadované kvalitě, ten poté, v některém případě, mohu předat zákazníkovi, aby tak závazně odsouhlasil zakázku ještě před výrobou.

 

Předání podkladů tiskárně

Podklady pro tisk předávám grafickému studiu FAST nebo tiskárně JDS elektronicky (emailem) nebo osobně na nějakém nosiči (CD, DVD, USB).

Korektura před tiskem

Podklady společně projdeme, abychom předešli případné chybě (např. špatné uložení barevného nastavení RGB místo CMYK nebo rozlišení 72dpi místo 300dpi). V případě předání podkladů v el. podobě korekturu projdeme online po telefonu. Někdy předám zákazníkovi ještě před tiskem vytištěný tzv. náhledový vzorek (1ks), aby zákazník závazně schválil tisk.

Převzetí vytištěného díla

Vytištěnou zakázku v tiskárně / grafickém studiu přebírám osobně. Zkontroluji ještě jednou výsledný tisk. Pokud by přeci jen byla zakázka chybná. Zajistím reprodukci bez chyby na vlastní náklady (pokud by nebyla jednoznačně chyba v již podkladech od zákazníka).

 

 

DOVOZ

Doprava obrázekVytištěnou zakázku předávám většinou zákazníkům osobně proti hotovoti (předávám daňový doklad včetně příjmového dokladu). Po domluvě mohu zakázku poslat formou dobírky poštou (Česká pošta, a.s.). Případně si může zákazník vyzvednout vytištěnou zakázku v mé kanceláři, opět proti hotovosti s předáním daňového dokladu s příjmovým dokladem.

 

 

Na adresu (proti hotovosti)

Nejčastěji předávám vytištěné dílo (objednanou zakázku) osobně proti hotovosti. Ihned předám příjmový doklad včetně faktury, daňového dokladu.

Na místo určení (bankovním převodem)

V některých případech, většinou po dlouhodobé spolupráci, předám hotovou zakázku (tiskoviny) na místě určení (např. na provozovně, kanceláři aj.) a zákazník pošle peníze bankovním převodem na účet proti zálohové faktuře. Poté vystavím daňový doklad a zasílám jej emailem nebo poštou.

Poštou na dobírku

Po vzájemné domluvě se zákazníkem mohu zaslat hotovou zakázku na dobírku přes Českou poštu, a.s. Fakturu (daňový doklad) zasílám v elektronické podobě emailem. Pouze na výslovné vyžádání zákazníka přiložím fakturu k zakázce zaslané na dobírku.

 

Reference

 • 01 a4k vizitka weisgerber
 • 02 alfaglass vizitka weisgerber
 • 03 catering praha vizitka weisgerber
 • 04 horseland vizitka weisgerber
 • 05 masaze mares vizitka weisgerber
 • 06 vaclav mares vizitka weisgerber
 • 07 vladimir kubes vizitka weisgerber
 • 01 letak autoservis havelka weisgerber
 • 02 letak student science weisgerber
 • 01 etiketa hydroseal weisgerber
 • 02 etiketa hydroseal weisgerber
 • 01 student science weisgerber
 • 02 student science weisgerber
Stránky jsou zabezpečeny pomocí RSFirewall!, bezpečnostního řešení pro Joomla!

Ceník pro výrobu tiskovin

Služba Popis Období Cena vč. DPH
Vizitka (9x5cm) grafický návrh - 500 Kč
Leták (A5) grafický návrh - 500 Kč
Leták (A4) grafický návrh - 1.000 Kč
Leták (A3) grafický návrh - 2.000 Kč
Ostatní tiskoviny grafický návrh - smluvní cena
Všechny tiskoviny výroba (tisk) - účtuje tiskárna
Dovoz po Praze předání zakázky (z ruky do ruky) - 200 Kč
Dovoz mimo Prahu pouze na dobírku (Česká pošta, a.s.) - účtuje Česká pošta

Poznámka: cena za výrobu tiskovin je odvislá od množství kusů, výběru potiskovaného materiálu (např. papír, fólie, látka, aj.) a barvotisku ( čb / plnobarevný tisk). Přesnou cenovou kalkulaci za výrobu tiskovin posílám emailem nebo SMS před závaznou objednávkou.

Nejsem plátce DPH

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?