Logo obrázekLOGO

 • grafický návrh
 • logo-manuál
 • propagační materiály
 • formáty PSD, PDF, EPS, aj.

Grafický design obrázekDESIGN

 • web, eshop, blog, forum
 • firemní identita (design)
 • propagační materiály
 • reklamní předměty

Ilustrace obrázekILUSTRACE

 • ikony a obrázky
 • reklamní bannery
 • pohyblivé obrázky (animace)
 • videa a slideshow

Foto obrázekFOTOGRAFIE

 • služby fotografa (focení)
 • úpravy fotografie
 • nákup přes fotobanky
 • zálohování na nosičích
 • 01_graficke_studio_weisgerber.png

LOGO

Logo obrázekNabízím grafický návrh loga podle zadaných parametrů, ale mohu předložit i vlastní originální návrh. Standardně logo dodáváno včetně logo-manuálu, ale tato varianta je za 5.000 Kč. Pro možnost levnější ceny (2.000 Kč) jsem ochoten logo také navrnout, vytvořit a předat v požadovaném formátu, ale bez logo-manuálu. Logo-manuál zahrnuje standardní podrobnosti jako logo v různých barevných provedeních, informace o použitých barevných odstínech, o použitém typu písma, o zakázaných použití, o správném umístění loga na obálce, dopisním papíru, a ostatních propagačních materiálech (např. hrnek, propiska, atd.).

 

Zadání

Před zadáním vytvoření loga nějaké firmě by měl zákazník přihlédnout na svůj obor, na barvy, které jsou běžné pro daný sektor podnikání (např. lékárny používají často barvy zelená / bílá). Logo by mělo obsahovat ikonu, která na první pohled zařadí firmu do svého oboru (např. advokáti používají často paragraf). Logo by mělo samozřejmě obsahovat název firmy, případně nějaký výstižný slogan a zvolené písmo by opět mělo dokreslovat odvětví, ve kterém daná firma pracuje (např. státní instituce používají často tzv. patkové písmo). V případě volby mé firmy pro návrh loga může zákazník poslat emailem podklady, případně může nechat celý návrh na mém uvážení. Návrh zasílám vždy pouze jeden, který poté můžeme doladit společně.

Grafický návrh

Na vytvoření grafického návrhu si nechávám časový prostor 7 dní. Navržené logo posílám elektronicky mailem ve formátu obrázku (JPG). Zákazník provede korekturu (sepíše v bodech co, kde upravit, a jak), zašle emailem instrukce. Poté provedu požadované úpravy a pošlu logo opět ke korektuře. Tento proces se opakuje tak dlouho, dokud není zákazník spokojen. Až bude logo schváleno, zašlu podklady pro použití emailem.

Logo-manuál

Logo-manuál je sešit v elektronické, případně tištěné podobě, obsahující podrobné informace o logu, jeho použití, včetně zakázaných variant. Manuál běžně obsahuje různá barevná provedení (vč. zakázaných), správné umístění loga na administrativních, kancelářských a reklamních předmětech (např. dopisní obálka, dpoisní papír, taška, propiska, hrnek, deštník, firemní vlajka aj.). Manuál obsahuje dále informace o písmu použitém v logu (typ, varianta, velikost, sklon, tloušťka, odsazení jednotlivých písmenek, barva). Lze dojednat i specifický obsah takového manuálu.

Propagační materiály

V případě zájmu zákazníka mohu dodat i reklamní předměty s vytvořeným logem jako je propiska, hrnek, taška, desky na papíry, různé typy stojanů na kancelářské předměty aj. Lzde dojednat i specifická přání. Cenovou kalkulaci na výrobu reklamních předmětů s logem sestavuji zdarma nezávazně.

Formáty

Vytvořené logo ukládám standardně do tzv. vektorů pro libovolné zvětšení se zachováním kvality obrazu. Jde o formáty .Ai, .eps, .psd. Logo také ukládám do dokumentu PDF pro tiskovou podobu ve formátu A4 (21x29,7cm) v rozlišení 300 dpi pro tisk v barevné variantě CMYK. V eketronické podobě v rozlišení 72 dpi v barevné variantě RGB.

Záloha

Logo dodávám standardně v leketronické záloze ZIP přes portál www.uschovna.cz, kde si logo může zákazník stáhnout zdarma přes odkaz, který zasílám emailem. Po vzájemné domluvě lze předat logo poštou nebo osobně na nějakém nosiči (např. CD, DVD, USB flash disk).

 

 

DESIGN

Grafický design obrázekGrafický design je nedílnou součástí mé práce jak pro internet tak pro tisk. Navrhuji kompletní grafický servis, čili logo, grafický vzhled pro internetové prezentace (web, eshop, fórum, blog, portál a další), grafický design pro firemní identitu (angl. corporate identity), což zahrnuje webové stránky, design dopisního papíru a obálky, umístění loga na kancelářské a reklamní předměty (např. tužka, hrnek, podložka pro myš k PC, různé stojany pro kancelářské předměty, vizitkovník, aj.). Dále navrhuji propagační materiály jako vizitky, letáky, plakáty, jídelní a nápojové lístky, kupony, cedule atd. Cenové kalkulace sestavuji zdarma.

 

Internetové prezentace

Grafické návrhy pro veškeré internetové prezentace sestavuji buď sám, nebo s pomocí externího grafika-kolegy. Mohu tedy nabídnout případně i 3D grafiku, různé animace (pohyblivé obrázky) nebo slideshow (rychlý sled obrázků po sobě jdoucí, případně s hudební zvukovou stopou). Cena je sestavena vždy individuálně podle časové a technické náročnosti.

Firemní identita

Nabízím také vytvoření kompletního grafického designu pro firemní identitu, což zahrnuje návrh loga, grafiku pro internetové prezentace, tiskoviny (od vizitek po brožury), nejrůznější reklamní předměty a propagační materiály. Dodat mohu například i reklamní cedule, okenní fólie a autofólie.

Propagační materiály

Propagační materiály dělím na 1. eletronické jako například nejrůznější formáty reklamních bannerů, video-spoty, animace (pohyblivé obrázky) nebo slideshow, případně tzv. mini-site (jednostránkové webové prezentace) a 2. tištěné jako například vizitky, letáky (různých formátů), slevové kupony (nejčastěji formát DL), a plakáty. Cenové kalkulace sestavuji individuálně zdarma.

Reklamní předměty

Mohu navrhnout také grafický design (převážně jde o umístění, velikost a variantu provedení firemního loga nebo obrázku) pro nejrůznější reklamní předměty jako jsou například různé kancelářské a kuchyňské potřeby (propisky, desky, hrnky, skleničky, talíře aj.), reklamní cedule, deštníky atd. Vše záleží na domluvě. Cenové kalkulace sestavuji vždy na míru zdarma.

 

 

ILUSTRACE

Ilustrace obrázekDoplňkově mohu dodat nejrůznější ilustrace (ikony, obrázky, bannery, a graficky upravené fotografie), které již na první pohled obrazově vysvětlí obsah nějakého textového nebo myšlenkového sdělení. Lze dodat i nejrůznější animace (pohyblivé orázky), většinou ve formátu GIF. Často však pouze graficky upravuji dodané obrázky, případně vytvářím ikony jako grafický doplněk pro webové prezentace.

 

Ikony a obrázky

Webové ikony a různé ilustrační obrázky jsou často již součástí tvorby webové stránek, ale občas je dodávám jako extra zakázku na přání zákazníků. Návrh mohu vytvořit na základě dodaných podkladů a specifických požadavků nebo mohu dodat vlastní originální návrh. Cena je v takovém případě opět individuální. 

Reklamní bannery

Grafické a textové bannery jsou reklamním doplňkem a slouží často jako zpětné odkazy pro dosažení vyšší návštěvnosti a předních pozic webových stránek na vybraná klíčová slovní spojení domluvená se zákazníkem. Standardně je definováno několik velikostí (obdélníkové, čtvercové, na avýšku i na šířku). Výroba reklamních bannerů je mou běžnou prací.

Pohyblivé obrázky (animace)

Extra službou je výrova pohyblivých obrázků (standardně ve formátu GIF), ale v dnešní době jsou tyto produkty na ústupu, protože animace ve formátech GIF nejsou podporovány operačními programy a aplikacemi v mobilních zařízeních. Jde tedy zejména o využití zobrazení takových obrázků na PC a notebooku.

Videa a slideshow

A další speciální službou je nabídka tvorby reklamního video-spotu (novinka) požadované délky s možností i zvukového doprovodu. Video mohu dodat včetně titulků. Často jde o jednoduché slideshow (rychle po sobě jdoucí ilustrační obrázky - fotografie, případně i se zvukovou stopou). Cenové kalkulace jsou individuální a zdarma.

 

 

FOTOGRAFIE

Ilustrace obrázekJako doplňkovou službu nabízím i služby fotografa. Mám potřebné zkušenosti, i fotografování je věda. Mohu tak zákazníkům nafotit prodávané produkty, realizované zakázky, provozovnu, dílnu, výrobní halu atd., rovnou je upravit na PC a následně vložit na web. Vzhledem k tomu, že nejde o mou hlavní pracovní náplň, mohu si dovolit nabídnout nižší cenu za tuto službu oproti běžným cenám, které mají profesionální fotografové. Nabízím ale i nákup fotografií přes zahraniční fotobanky, což mnohdy vyjde levněji než si nechat cokoliv nafotit od profesionála.  

 

Služby fotografa

Za focení si účtuji 3.000 Kč za 1 den (nepočítám hodiny), v ceně je započítána i následná grafická úprava (retuš) fotografií (nepočítám počet). Cestovní náklady si hradím sám (pouze po ČR).

Nákup přes fotobanky

Nabízím také možnost zakoupení fotografií přes internetové zahraniční fotobanky. Standardně nakupuji fotografie přes fotobanku www.despositphotos.com. Tato fotobanka na obrovskou databázi a patří mezi ty levné. Zároveň se s nimi dá dohodnout i na individuálních podmínkách. Fotografie dle zadání zákazníka vyberu, pošlu ke schválení, a poté je zakoupím. Zakoupené fotografie následně použiji na realizaci zakázky.

Úprava fotografie

Fotografie vždy graficky upravuji, případně provádím nutné retuše pro použití na internetové prezentace nebo pro výrobu tiskovin. Tato služba je vždy automaticky započítána v ceně zakázky, nejde o příplatkovou službu.

Záloha

Zakoupené nebo nafocené fotografie po úpravě posílám zákazníkům emailem přes portál www.uschovna.cz, kde je stahování souborů do velikosti 450 MB zdarma. Fotografie běžně před odesláním zkomprimuji (zabalím) programem WinRAR nebo WinZIP. Po vzájemné domluvě zálohuji fotografie na nějaký nosič (např. CD nebo DVD) a předávám osobně. Jde o dplňkovou službu zdarma.

 

Reference

Plakáty

Poukazy

Loga

Cedule

Stránky jsou zabezpečeny pomocí RSFirewall!, bezpečnostního řešení pro Joomla!

Ceník pro grafické práce

Služba Popis Období Cena vč. DPH
Logo návrh / výroba - 3.000 Kč
Logo návrh / výroba / manuál - 10.000 Kč
Webové stránky grafický design - 5.000 Kč
Firemní identita grafický design - smluvní cena
Ikona / obrázek návrh / výroba - 500 Kč
Reklamní banner návrh / výroba / zdrojový kód - 500 Kč
Animace pohyblivý obrázek / slideshow - smluvní cena
Služby fotografa focení 1 den 3.000 Kč
1 fotografie grafická úprava - 100 Kč
Reklamní video výroba dle požadavků - smluvní cena
Záloha CD / DVD - 100 Kč

Poznámka: přesné cenové kalkulace (v případě smluvní ceny) jsou odvislé od časové a technické náročnosti. Informace zasílám emailem, SMS, nebo poštou zdarma, a jsou nezávazné.

Nejsem plátce DPH

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?